Jump to content

Recommended Posts

Ime_Prezime:Mixi
Admin na koga se zalite(Ime_Prezime):Blade
Razlog:Jail bez razloga.Bilo je 20 wl iz Yamaguchi isped baze.Mi smo zajedno dosli i poceli da pucamo.Oni su non stop ulazili iz gun shopa kupovali gunove i ponovo.Zatim smo uvek destroygun jer pokupe i krenu da pucaju.Covek mi 10 puta salje /pm i pre toga da se pomerimo od baze a oni su van baze 10 njih sa wl i on meni naredjuje da se maknem i da ih pustim da Dmaju sa wl sto je moje i nase zaduzenje!
Dokaz(što više dokaza):[20:28:45] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH
[20:28:45] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH
[20:28:45] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH
[20:28:46] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH
[20:28:46] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH
[20:28:47] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH
[20:28:47] {195959}Admin kaze: {FFFFFF}Imate 2min da se odaljite sa tog krova i od ovu ORG ODMAH

(CHAT LOG OD PM-A KAD SMO BILI NA KROVU SNIPERIMA DA SKIDAMO WL)

https://imgur.com/a/PDieJQT

Nakon sto ste ubili sve WL igrsce ste dobili taj PM ne vidim razlog da kstajes i da pucas na bazu ako nemajj WL. 

Nakon opomene ste se sklonili ne vidim razlog zalbe. 

@BLADE mi smo se makli cim smo sve wl pobili ali kako smo kretali oni izlaze iz baze i pucaju nas i automatski dobijaju wl sto znaci da ponovo ima

igraca sa wl.Jebemu dan valjda za tolko znam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...